Dom na sprzedaż: Ursynów
2 295 000 PLN
4 pokoje
| 101.44 m2
| 22 624 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Cymbalistów
2 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.44 m2
Cena za m2
22 624 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Cymbalistów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Dom mieszkania, budynku mieszkalnego, ziemi czy powierzchni usługowej do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się ze stroną internetową biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i opłacalne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga szybko odnaleźć najbardziej interesujące propozycje lokali mieszkalnych, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę, lokalu do sprzedania lub na wynajem, a nasi specjaliści zadbają o szybki i nieskomplikowany przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe na sprzedaż lub na wynajem oczekiwana jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, obiekcie mieszkalnym, terenie działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości na pewno odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różniącym się powierzchni i ulokowaniu czekają na odbiorców: przejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a pomożemy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie procedury związane z kupnem lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !