Dom na sprzedaż: Ursynów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Dom lokum, budynku mieszkalnego, terenu rekreacyjnego czy powierzchni biurowej na sprzedaż lub na wynajem? Zapoznaj się z katalogiem biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i korzystne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko odnaleźć najbardziej atrakcyjne ogłoszenia apartamentów, budynku mieszkalnego, posesji,gruntu rolnego, powierzchni usługowej do nabycia lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o szybki i bezproblemowy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe do sprzedania lub do wynajęcia najlepsza jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym lokum, domu, ogródku działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości na pewno odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, domami do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o zróżnicowanym metrażu i ulokowaniu czekają na chętnych: przeczytaj informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z nami, a wesprzemy cię w wyborze i załatwimy wszystkie sprawy związane ze zbyciem lub najmem.
Zadzwoń do nas !