Dom na sprzedaż: Ursynów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, terenu czy powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i korzystne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej warte uwagi propozycje mieszkań, domu, terenu rekreacyjnego, powierzchni usługowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi eksperci zadbają o błyskawiczny i bezproblemowy przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Lokale do kupienia lub na wynajem wysoka jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, budynku, terenie, na stronie biura Tur Nieruchomości z pewnością natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o różnorodnym metrażu i ulokowaniu czekają na odbiorców: przeczytaj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym ekspertem, a pomożemy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie sprawy związane z umową sprzedaży lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !