Dom na sprzedaż: Ursynów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, ziemi czy pomieszczenia do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z ofertą biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i umiarkowane ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odkryć najbardziej odpowiednie propozycje apartamentów, budynku mieszkalnego, terenu przemysłowego, powierzchni usługowej do kupienia lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o szybki i nieskomplikowany przebieg każdej umowy
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do sprzedania lub na wynajem wysoka jakość w przystępnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym lokum, obiekcie mieszkalnym, terenie działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości z pewnością wyszukasz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o zróżnicowanym metrażu i usytuowaniu czekają na chętnych: przeczytaj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym biurem, a wesprzemy cię w wyborze i uporządkujemy wszystkie sprawy związane ze sprzedażą lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !