2 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.3 m2
Cena za m2
68 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
2 900 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Mariana Wyrzykowskiego
125 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
Powierzchnia
7900 m2
Cena za m2
25 PLN
Warmińsko-Mazurskie Szczycieński Dźwierzuty Targowo
2 300 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
820.6 m2
Cena za m2
3 063 PLN
Mazowieckie Wyszkowski Somianka Wielęcin
6 200 PLN
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Legionowski Legionowo Poznańska
5 500 PLN
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.19 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Legionowski Legionowo Rycerska
2 700 PLN
3 pokoje
| 53.84 m2
| 52 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 700 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.84 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 600 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
72 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Heroldów
3 000 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
75 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Mińska
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
51.28 m2
Cena za m2
35 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Warszawska
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Reymonta
370 000 PLN
2 pokoje
| 42.36 m2
| 8 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.36 m2
Cena za m2
8 735 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Rtm. Witolda Pileckiego
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.38 m2
Cena za m2
9 755 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Aleja 3 Maja
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
8 331 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Pułtuska
1 199 000 PLN
3 pokoje
| 75 m2
| 15 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE legionowski ul. ks. płk Jana Mrugacza
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
15 987 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. ks. płk Jana Mrugacza
1 018 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1325 m2
Cena za m2
768 PLN
MAZOWIECKIE legionowski
1 360 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
222 m2
Cena za m2
6 126 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Czesława Niemena
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.30 m2
Cena za m2
13 060 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Włościańska
1 449 000 PLN
5 pokoje
| 151.20 m2
| 9 583 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Działkowa
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
151.20 m2
Cena za m2
9 583 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Działkowa
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
9 444 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Wiślana
1 950 000 PLN
6 pokoje
| 229 m2
| 8 515 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Stanisława Konarskiego
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
229 m2
Cena za m2
8 515 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Stanisława Konarskiego
2 649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
11 038 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
2 130 000 PLN
5 pokoje
| 202.40 m2
| 10 524 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Kasztanowa
2 130 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
202.40 m2
Cena za m2
10 524 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Kasztanowa
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. 11 Listopada
840 000 PLN
4 pokoje
| 84.80 m2
| 9 906 PLN/m2
MAZOWIECKIE nowodworski ul. gen. Leopolda Okulickiego
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84.80 m2
Cena za m2
9 906 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. gen. Leopolda Okulickiego
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1122 m2
Cena za m2
419 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Maciejki
399 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
800 m2
Cena za m2
499 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Daliowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
308 m2
Cena za m2
8 929 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Podleśna
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
3 916 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Modlińska
5 400 000 PLN
10 pokoje
| 374 m2
| 14 439 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Warszawska
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
374 m2
Cena za m2
14 439 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Warszawska
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
206 m2
Cena za m2
4 126 PLN
MAZOWIECKIE legionowski