1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
143 m2
Cena za m2
11 748 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Mazowiecka
11 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
12046 m2
Cena za m2
913 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
4 134 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
19 690 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Rybaki
1 220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
133 m2
Cena za m2
9 173 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul.
2 990 000 PLN
5 pokoje
| 357 m2
| 8 375 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni Buraków ul. 11 Listopada
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
357 m2
Cena za m2
8 375 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni Buraków ul. 11 Listopada
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
112.44 m2
Cena za m2
7 462 PLN
MAZOWIECKIE legionowski Bukowiec ul. Grudzie
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
812 m2
Cena za m2
677 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
2 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
303 m2
Cena za m2
9 538 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
459 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1918 m2
Cena za m2
240 PLN
MAZOWIECKIE legionowski