JOLANTA ŚWIERZBIN

Doradca Nieruchomości
Rekomendacje: 58

Skoro i tak będziesz myśleć, myśl odważnie. Donald Trump

O MNIE

Jestem lokalnym ekspertem - działam głównie na terenie warszawskiej Białołęki i Targówka. Największe sukcesy odnoszę w mojej najbliższej okolicy- Zielonej Białołęce. Z przyjemnością prowadzę wszelkie negocjacje i mediacje. Cechuje mnie pełne zaangażowanie, pracowitość, skrupulatność i skuteczność poparta zrealizowanymi umowami. Trudne tematy są dla mnie wyzwaniem. Posiadam szerokie doświadczenie zawodowe, a praca w nieruchomościach jest moją pasją. Moim klientom przestawiam najlepszy plan działania i dokładam wszelkich starań, aby wykonać go w 100%. O zadowoleniu moich klientów mogą świadczyć ich opinie. Mam nadzieję, że spełnię także Wasze oczekiwania. Zapraszam do współpracy - codziennie zdobywam nową wiedzę i doświadczenie, a satysfakcja która niesie za sobą spełnienie marzeń klientów o własnym “M” dodaje mi skrzydeł.

Pokaż więcejmniej  

Certyfikaty, dyplomy, nagrody

Referencje i opinie - zobacz jak inni oceniają moją pracę

Moi klienci zawsze mogą liczyć na...

na pełne zaangażowanie, i pełne wysłuchanie ich potrzeb. Doskonale wiem, że nieruchomości to temat niezwykle poważny - dlatego warto powierzyć tę pracę profesjonalistom.

Zostaw wiadomość, odpowiem najszybciej jak to możliwe!

Opiekuję się tymi nieruchomościami:

Dlaczego warto zaufać ekspertowi?

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane