6 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
2 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
201 m2
Cena za m2
12 935 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Waliców
4 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
233.63 m2
Cena za m2
17 121 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 120.30 m2
| 10 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.30 m2
Cena za m2
10 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
700 000 PLN
3 pokoje
| 54 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Piotra Wysockiego
1 800 000 PLN
3 pokoje
| 83.09 m2
| 21 663 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Jana Pawła Woronicza
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.09 m2
Cena za m2
21 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Jana Pawła Woronicza
2 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stare Miasto ul. Kozia
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
14 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa
849 000 PLN
2 pokoje
| 47.50 m2
| 17 874 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
17 874 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
11 900 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.45 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
746 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.94 m2
Cena za m2
21 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Białostocka
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
25 962 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Burakowska
1 880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.50 m2
Cena za m2
19 086 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Gumińska
1 229 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.10 m2
Cena za m2
15 940 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Oświatowa
1 850 000 PLN
4 pokoje
| 85.59 m2
| 21 615 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
1 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.59 m2
Cena za m2
21 615 PLN
2 988 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
0 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Skwierzyńska
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 484 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Osowska
735 000 PLN
3 pokoje
| 52.50 m2
| 14 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. mjr. Henryka Sucharskiego
735 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.50 m2
Cena za m2
14 000 PLN
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Postępu
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kępna
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.43 m2
Cena za m2
16 262 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
625 000 PLN
1 pokoje
| 26.40 m2
| 23 674 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mordechaja Anielewicza
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.40 m2
Cena za m2
23 674 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mordechaja Anielewicza