1 194 704 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.64 m2
Cena za m2
20 727 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Szwedzka
599 000 PLN
1 pokoje
| 36.63 m2
| 16 353 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.63 m2
Cena za m2
16 353 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Grodzieńska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.97 m2
Cena za m2
96 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
1 000 000 PLN
3 pokoje
| 57 m2
| 17 544 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Aleksandra Kotsisa
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
17 544 PLN
625 000 PLN
1 pokoje
| 31.27 m2
| 19 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.27 m2
Cena za m2
19 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
1 pokoje
| 33.84 m2
| 19 622 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.84 m2
Cena za m2
19 622 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
16 568 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Targowa
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37.58 m2
Cena za m2
15 939 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marii Callas
1 448 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
139.71 m2
Cena za m2
10 364 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Celulozy
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1113 m2
Cena za m2
1 213 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Borków
865 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.73 m2
Cena za m2
12 059 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Anieli Krzywoń
4 290 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
945 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.10 m2
Cena za m2
14 516 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
3 100 PLN
2 pokoje
| 35.50 m2
| 87 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.50 m2
Cena za m2
87 PLN
1 178 894 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.86 m2
Cena za m2
17 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Narwik
4 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.16 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
1 230 000 PLN
3 pokoje
| 77.16 m2
| 15 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.16 m2
Cena za m2
15 941 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana
1 950 000 PLN
10 pokoje
| 336.53 m2
| 5 794 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
336.53 m2
Cena za m2
5 794 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Wojciecha Korfantego
1 599 000 PLN
3 pokoje
| 56 m2
| 28 554 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Zwycięzców
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
28 554 PLN
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 25 980 PLN/m2
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
25 980 PLN
830 000 PLN
2 pokoje
| 41.55 m2
| 19 976 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Drogomilska
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.55 m2
Cena za m2
19 976 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Drogomilska
890 000 PLN
2 pokoje
| 45.20 m2
| 19 690 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Łukiska
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
19 690 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Łukiska