4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.42 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
21 739 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Szarych Szeregów
1 390 000 PLN
3 pokoje
| 77.69 m2
| 17 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.69 m2
Cena za m2
17 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
203 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
45 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
23
Powierzchnia
1238 m2
Cena za m2
36 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Nakielska
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
2 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ
949 000 PLN
2 pokoje
| 48.20 m2
| 19 689 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.20 m2
Cena za m2
19 689 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
16 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Łucka
2 900 PLN
3 pokoje
| 69.50 m2
| 42 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Ułańska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.50 m2
Cena za m2
42 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Ułańska
1 240 000 PLN
3 pokoje
| 71 m2
| 17 465 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Marii Rodziewiczówny
1 240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
17 465 PLN
784 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
10 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Igańska
2 000 000 PLN
7 pokoje
| 266 m2
| 7 519 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Wola Grzybowska ul. Bartosza Głowackiego
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
266 m2
Cena za m2
7 519 PLN
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1500 m2
Cena za m2
2 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin
2 550 000 PLN
4 pokoje
| 86.18 m2
| 29 589 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.18 m2
Cena za m2
29 589 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
2 320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.48 m2
Cena za m2
24 046 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Pańska
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.75 m2
Cena za m2
20 904 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Fort Wola
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.08 m2
Cena za m2
17 503 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Monte Cassino
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Igańska
1 675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.40 m2
Cena za m2
16 199 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Opaczewska
4 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
173 m2
Cena za m2
28 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Dalanowska
489 000 PLN
1 pokoje
| 23.17 m2
| 21 105 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zagójska
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
23.17 m2
Cena za m2
21 105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zagójska
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
20.35 m2
Cena za m2
145 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
649 000 PLN
2 pokoje
| 42 m2
| 15 452 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Stanisława Augusta
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
15 452 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Stanisława Augusta
1 600 000 PLN
2 pokoje
| 59 m2
| 27 119 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Jagiellońska