64 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
906 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
3 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
12 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Przełęczy
1 550 000 PLN
3 pokoje
| 101.24 m2
| 15 310 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Liwiecka
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
101.24 m2
Cena za m2
15 310 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Liwiecka
745 000 PLN
2 pokoje
| 38.41 m2
| 19 396 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mlądzka
745 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.41 m2
Cena za m2
19 396 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mlądzka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
24 861 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
2 059 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
34.32 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Elektoralna
904 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
15.07 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Elektoralna
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Radziwie
2 060 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
14 306 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul.
17 000 PLN
8 pokoje
| 226 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów al. Aleja Prymasa Tysiąclecia
17 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
75 PLN
699 000 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 17 475 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Antoniego Dobiszewskiego
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
17 475 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Antoniego Dobiszewskiego
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 44.60 m2
| 29 126 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Walecznych
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.60 m2
Cena za m2
29 126 PLN
3 450 000 PLN
5 pokoje
| 121.36 m2
| 28 428 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Jana Styki
3 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
121.36 m2
Cena za m2
28 428 PLN
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
15 566 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Smocza
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.46 m2
Cena za m2
19 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Nowolipki
9 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
25
Powierzchnia
815 m2
Cena za m2
12 269 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe
815 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.61 m2
Cena za m2
14 924 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Chłodna
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
11 245 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Koszykowa
9 500 000 PLN
pokoje
| 10458 m2
| 908 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Groszówka ul. Adama Mickiewicza
9 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
10458 m2
Cena za m2
908 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Groszówka ul. Adama Mickiewicza
717 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.90 m2
Cena za m2
19 972 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miła
1 139 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
18 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
899 000 PLN
3 pokoje
| 66.30 m2
| 13 560 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Jana Blatona