598 000 PLN
2 pokoje
| 43.30 m2
| 13 811 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
13 811 PLN
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
16 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Pańska
982 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.66 m2
Cena za m2
19 009 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ogrodowa
1 760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
25 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
755 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 15 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 100 PLN
880 000 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 19 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Jagiellońska
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 556 PLN
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Czorsztyńska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Darwina
730 000 PLN
2 pokoje
| 64.60 m2
| 11 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.60 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
12 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wileńska
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.54 m2
Cena za m2
29 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mroczna
17 826 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
93.82 m2
Cena za m2
190 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Kolejowa
4 500 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Wspólna Droga
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
62 PLN
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
660 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 12 692 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Fort Bema ul. Mieczysława Wolfkego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
12 692 PLN
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 182 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
48 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Rozłogi
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer