3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
219.54 m2
Cena za m2
13 699 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Wiedeńska
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
13 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
1 040 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
74.30 m2
Cena za m2
13 997 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Rozłogi
1 885 000 PLN
2 pokoje
| 73.80 m2
| 25 542 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Maurycego Mochnackiego
1 885 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
73.80 m2
Cena za m2
25 542 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Maurycego Mochnackiego
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.50 m2
| 19 467 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
19 467 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Danuty Siedzikówny "Inki"
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Precyzyjna
2 000 000 PLN
pokoje
| 707 m2
| 2 829 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Gorzelnicza
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
707 m2
Cena za m2
2 829 PLN
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
43.87 m2
Cena za m2
21 860 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Długosza
1 499 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.10 m2
Cena za m2
13 262 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
5 500 PLN
3 pokoje
| 61.85 m2
| 89 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Stanisława Żółkiewskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.85 m2
Cena za m2
89 PLN
699 000 PLN
1 pokoje
| 26.37 m2
| 26 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Francuska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.37 m2
Cena za m2
26 507 PLN
890 000 PLN
3 pokoje
| 57.06 m2
| 15 598 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.06 m2
Cena za m2
15 598 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
3 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
9 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Białowiejska
8 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
189 m2
Cena za m2
44 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
5 000 PLN
2 pokoje
| 46.49 m2
| 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Zamoyskiego
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.49 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Zamoyskiego
1 295 000 PLN
3 pokoje
| 77 m2
| 16 818 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
16 818 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 039 000 PLN
3 pokoje
| 56.60 m2
| 18 357 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jugosłowiańska
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.60 m2
Cena za m2
18 357 PLN
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.52 m2
Cena za m2
22 955 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Ludwika Rydygiera
1 295 900 PLN
3 pokoje
| 100 m2
| 12 959 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
1 295 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
12 959 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grenadierów
7 860 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
131.70 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miedziana
6 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN