1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
177.88 m2
Cena za m2
11 238 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Borowiecka
1 095 000 PLN
3 pokoje
| 55.96 m2
| 19 568 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303