Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.50 m2
Cena za m2
7 048 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki ul. Straszewska
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
12 115 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. św. Barbary
659 000 PLN
2 pokoje
| 36.70 m2
| 17 956 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.70 m2
Cena za m2
17 956 PLN
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
30 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Henryka Siemiradzkiego
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
2 318 PLN
MAZOWIECKIE grójecki
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.06 m2
Cena za m2
9 960 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Osiedle Wojskowe
6 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
19 997 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Dźwigowa
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
15 982 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Leszno
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Batalionu AK "Pięść"
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.15 m2
Cena za m2
8 345 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Grabieniec ul. Tomasza Judyma
575 000 PLN
3 pokoje
| 58.50 m2
| 9 829 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
575 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
9 829 PLN
699 000 PLN
3 pokoje
| 56.12 m2
| 12 455 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Suchanino ul. Franciszka Liszta
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.12 m2
Cena za m2
12 455 PLN
POMORSKIE Gdańsk Suchanino ul. Franciszka Liszta
849 000 PLN
3 pokoje
| 64.42 m2
| 13 179 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Janusza Meissnera
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.42 m2
Cena za m2
13 179 PLN
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.90 m2
Cena za m2
7 442 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
351 m2
Cena za m2
3 276 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Brzezińska
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
4 500 PLN
MAZOWIECKIE ostrowski ul. Nurska
950 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
131.43 m2
Cena za m2
7 231 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Wielkopolska
1 195 000 PLN
3 pokoje
| 62.32 m2
| 19 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.32 m2
Cena za m2
19 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
10 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica
189 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.68 m2
Cena za m2
7 360 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Odolanowska
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
71 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Bronowicka
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
6 667 PLN
LUBUSKIE zielonogórski os. Nadodrzańskie
269 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.56 m2
Cena za m2
3 924 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Jana Pawła II
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej