Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
3 782 PLN
MAZOWIECKIE wyszkowski ul. Sosnowa
2 499 000 PLN
5 pokoje
| 188 m2
| 13 293 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
13 293 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.80 m2
Cena za m2
19 550 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Smocza
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
414 m2
Cena za m2
3 116 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Bolesława Limanowskiego
516 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61 m2
Cena za m2
8 467 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Bitwy pod Monte Cassino
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
257 m2
Cena za m2
5 837 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Antoninek ul. Radziwoja
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
12 482 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. 3 Maja
150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.10 m2
Cena za m2
4 155 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Piotra Woźniaka
6 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
296 m2
Cena za m2
20 270 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
599 000 PLN
3 pokoje
| 53.40 m2
| 11 217 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.40 m2
Cena za m2
11 217 PLN
1 080 000 PLN
3 pokoje
| 86.90 m2
| 12 428 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Strzelecka
1 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.90 m2
Cena za m2
12 428 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Strzelecka
399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
4 000 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki
2 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
364 m2
Cena za m2
5 907 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
490 m2
Cena za m2
6 531 PLN
LUBELSKIE bialski
240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
44.60 m2
Cena za m2
5 381 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Żeromskiego
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Wołoska
740 000 PLN
3 pokoje
| 55.50 m2
| 13 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Piaski ul. Władysława Broniewskiego
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
13 333 PLN
790 000 PLN
2 pokoje
| 45.36 m2
| 17 416 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Nowogrodzka
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.36 m2
Cena za m2
17 416 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Nowogrodzka
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
9 415 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Rycerska
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
360 m2
Cena za m2
9 722 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Leśna
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
105.22 m2
Cena za m2
6 073 PLN
MAZOWIECKIE Płock ul. Czwartaków
350 000 PLN
2 pokoje
| 54.24 m2
| 6 453 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Michałkowice ul. Wyzwolenia
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.24 m2
Cena za m2
6 453 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Michałkowice ul. Wyzwolenia
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
415.30 m2
Cena za m2
11 799 PLN
POMORSKIE gdański
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej