Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
7 667 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Jagiellońska
870 000 PLN
3 pokoje
| 68.20 m2
| 12 757 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.20 m2
Cena za m2
12 757 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
2 000 000 PLN
7 pokoje
| 266 m2
| 7 519 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Wola Grzybowska ul. Bartosza Głowackiego
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
266 m2
Cena za m2
7 519 PLN
675 000 PLN
2 pokoje
| 46.54 m2
| 14 504 PLN/m2
MAZOWIECKIE otwocki ul. im. Generała Józefa Hallera
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.54 m2
Cena za m2
14 504 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. im. Generała Józefa Hallera
400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.41 m2
Cena za m2
9 660 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gocław ul. Kolska
3 333 333 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
11 111 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
5 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Rajców
1 699 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
254.32 m2
Cena za m2
6 682 PLN
ŁÓDZKIE poddębicki
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.08 m2
Cena za m2
17 503 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Monte Cassino
815 000 PLN
3 pokoje
| 50.60 m2
| 16 107 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały ul. Władysława Łokietka
815 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.60 m2
Cena za m2
16 107 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały ul. Władysława Łokietka
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.45 m2
Cena za m2
13 619 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Energetyczna
2 200 000 PLN
4 pokoje
| 105.46 m2
| 20 861 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bolesława Limanowskiego
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105.46 m2
Cena za m2
20 861 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bolesława Limanowskiego
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
11 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.13 m2
Cena za m2
5 759 PLN
MAZOWIECKIE radomski ul. Kozienicka
492 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.2 m2
Cena za m2
12 239 PLN
Mazowieckie Wołomiński Marki Kosynierów
1 590 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
111.85 m2
Cena za m2
14 215 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Ratuszowa
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Grójecka
488 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.65 m2
Cena za m2
8 321 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Słowacka
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
6 875 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Antoninek ul. Swantibora
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
105.40 m2
Cena za m2
5 209 PLN
WIELKOPOLSKIE obornicki ul. Jagiellońska
640 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
191.23 m2
Cena za m2
3 347 PLN
LUBUSKIE zielonogórski
2 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
91.79 m2
Cena za m2
29 404 PLN
POMORSKIE Sopot Dolny ul. Mariana Mokwy
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
4 259 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej