Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
746 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83 m2
Cena za m2
8 988 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Nowe Złotno ul. Podchorążych
675 000 PLN
3 pokoje
| 61.48 m2
| 10 979 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Powstańców Śląskich
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.48 m2
Cena za m2
10 979 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Powstańców Śląskich
325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
5 603 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Stary Sosnowiec ul. Wysoka
367 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 7 126 PLN/m2
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Kapuściska ul. Kapuściska
367 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
7 126 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz Kapuściska ul. Kapuściska
498 000 PLN
4 pokoje
| 126.38 m2
| 3 941 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Tarnów Strusina ul. Zofii Nałkowskiej
498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126.38 m2
Cena za m2
3 941 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów Strusina ul. Zofii Nałkowskiej
6 150 000 PLN
5 pokoje
| 182.17 m2
| 33 760 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
6 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
182.17 m2
Cena za m2
33 760 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.80 m2
Cena za m2
19 635 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Domaniewska
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
204.80 m2
Cena za m2
7 764 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Wiśniowa
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
1 320 PLN
DOLNOŚLĄSKIE legnicki
497 000 PLN
1 pokoje
| 33.18 m2
| 14 979 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kazimierza Pużaka
497 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.18 m2
Cena za m2
14 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kazimierza Pużaka
920 000 PLN
5 pokoje
| 194.03 m2
| 4 742 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
194.03 m2
Cena za m2
4 742 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Loteryjki
219 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.50 m2
Cena za m2
4 093 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Ogrodowa
629 000 PLN
2 pokoje
| 27.50 m2
| 22 873 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Dobra
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
27.50 m2
Cena za m2
22 873 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Dobra
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.10 m2
Cena za m2
92 PLN
POMORSKIE Sopot ul. Aleja Niepodległości
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.57 m2
Cena za m2
15 206 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Na Błonie
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
9 521 PLN
POMORSKIE Gdańsk Orunia Górna ul. Olimpijska
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.90 m2
Cena za m2
16 010 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Zamkowa
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
17 879 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
2 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
390 m2
Cena za m2
6 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Słodka
455 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.67 m2
Cena za m2
7 625 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska ul. Zabrzańska
715 000 PLN
2 pokoje
| 70.40 m2
| 10 156 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gumieńce ul. Hrubieszowska
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
70.40 m2
Cena za m2
10 156 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gumieńce ul. Hrubieszowska
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej