Oferty:
459 200 PLN
1 pokoje
| 20.97 m2
| 21 898 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Grochowska
459 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20.97 m2
Cena za m2
21 898 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Grochowska
1 470 000 PLN
4 pokoje
| 106.02 m2
| 13 865 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
1 470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106.02 m2
Cena za m2
13 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
90 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Młynarska
8 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
84 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle al. 3 Maja
8 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
88
Powierzchnia
3652 m2
Cena za m2
2 423 PLN
LUBELSKIE Lublin Szerokie ul. Nałęczowska
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
17
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
6 813 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski ul. Wczasowa
5 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3000 m2
Cena za m2
1 833 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski
3 100 000 PLN
50 pokoje
| 2270 m2
| 1 366 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Mrongowiusza
3 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
50
Powierzchnia
2270 m2
Cena za m2
1 366 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Mrongowiusza
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
31 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rosnowska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
18 m2
Cena za m2
167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście pl. Plac Grzybowski
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
168 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście pl. Plac Grzybowski
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
50.97 m2
Cena za m2
88 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
50 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Konstantego Prusa
130 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
1 250 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański os. 700-lecia Miasta
7 500 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
254 m2
Cena za m2
6 102 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski ul. Spółdzielców
13 461 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
897 m2
Cena za m2
15 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Wawelska
3 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
578 m2
Cena za m2
6 574 PLN
WIELKOPOLSKIE złotowski ul. Szpitalna
1 299 000 PLN
pokoje
| 342 m2
| 3 798 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Kościuszki
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
342 m2
Cena za m2
3 798 PLN
WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki ul. Kościuszki
2 159 897 PLN
6 pokoje
| 325.39 m2
| 6 638 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła al. Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego
2 159 897 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
325.39 m2
Cena za m2
6 638 PLN
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
438.78 m2
Cena za m2
1 504 PLN
WIELKOPOLSKIE złotowski ul. Cmentarna
11 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle
15 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
1070 m2
Cena za m2
14 019 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Młynarska