Oferty:
8 745 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
165 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Krzemowa
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
800 m2
Cena za m2
1 500 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki
149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.60 m2
Cena za m2
3 341 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Mieszka I
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
30
Powierzchnia
1300 m2
Cena za m2
2 115 PLN
PODKARPACKIE bieszczadzki
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.67 m2
Cena za m2
19 548 PLN
POMORSKIE Gdańsk Przymorze ul. Śląska
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
91 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. R. Traugutta
4 250 000 PLN
10 pokoje
| 331.30 m2
| 12 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jana Zamoyskiego
4 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
331.30 m2
Cena za m2
12 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jana Zamoyskiego
6 980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1976.24 m2
Cena za m2
3 532 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
30 000 PLN
pokoje
| 146 m2
| 205 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
30 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
146 m2
Cena za m2
205 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1037.83 m2
Cena za m2
7 227 PLN
MAŁOPOLSKIE wadowicki
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
277 m2
Cena za m2
3 968 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Edyty Stein
4 915 000 PLN
10 pokoje
| 457 m2
| 10 755 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE bocheński ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
4 915 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
457 m2
Cena za m2
10 755 PLN
MAŁOPOLSKIE bocheński ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
640 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
804 m2
Cena za m2
796 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Sieradzka
229 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
27.47 m2
Cena za m2
8 336 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Łączna
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
301 m2
Cena za m2
16 279 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki ul. Sikorskiego
34 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
29 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. gen. Henryka Dąbrowskiego
7 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1944 m2
Cena za m2
4 064 PLN
PODLASKIE moniecki
841 005 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
50.97 m2
Cena za m2
16 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska
930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska
1 771 005 PLN
pokoje
| 118.07 m2
| 15 000 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska
1 771 005 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
118.07 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska