Lokal do wynajęcia: Wola
20 640 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
93.82 m2
Cena za m2
220 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Kolejowa
7 860 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
131.70 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miedziana
25 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
473 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
203 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
16 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Łucka
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
20.35 m2
Cena za m2
145 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
64 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
906 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
17 000 PLN
8 pokoje
| 226 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów al. Aleja Prymasa Tysiąclecia
17 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
75 PLN
7 500 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, posiadłości, ogródka działkowego czy lokalu usługowego na sprzedaż lub na wynajem? Zapoznaj się z katalogiem agencji Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i dobre ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko odkryć najbardziej warte uwagi oferty mieszkań, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę, lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem, a nasi specjaliści zadbają o błyskawiczny i przyjemny przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Powierzchnie usługowe w sprzedaży lub na wynajem oczekiwana jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym mieszkaniu, obiekcie mieszkalnym, terenie działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, domami do kupienia, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o zróżnicowanym metrażu i ulokowaniu czekają na zainteresowanych: przeczytaj informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie kwestie związane z nabyciem lub wynajmem.
Zapraszamy do kontaktu !