3 490 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.33 m2
Cena za m2
143 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Chmielna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
19 800 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.25 m2
Cena za m2
22 707 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Freta
13 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
99 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Piękna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
32 051 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Boczna
3 500 PLN
3 pokoje
| 45.96 m2
| 76 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.96 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska
1 195 000 PLN
3 pokoje
| 62.32 m2
| 19 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.32 m2
Cena za m2
19 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
25 930 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
738 000 PLN
3 pokoje
| 56.80 m2
| 12 993 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
12 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
714 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.30 m2
Cena za m2
14 483 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Przy Agorze
795 000 PLN
2 pokoje
| 40.60 m2
| 19 581 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.60 m2
Cena za m2
19 581 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.80 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa
750 000 PLN
2 pokoje
| 34.36 m2
| 21 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.36 m2
Cena za m2
21 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
1 pokoje
| 34.36 m2
| 21 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.36 m2
Cena za m2
21 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.46 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Daniłowiczowska
1 928 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.70 m2
Cena za m2
26 890 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
5 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Rajców
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
11 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
889 500 PLN
1 pokoje
| 38 m2
| 23 408 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater
889 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
23 408 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Freta
6 150 000 PLN
5 pokoje
| 182.17 m2
| 33 760 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
6 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
182.17 m2
Cena za m2
33 760 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
2 420 000 PLN
5 pokoje
| 150.70 m2
| 16 058 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów al. Aleja Jana Pawła II
2 420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150.70 m2
Cena za m2
16 058 PLN
629 000 PLN
2 pokoje
| 27.50 m2
| 22 873 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Dobra
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
27.50 m2
Cena za m2
22 873 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Dobra