570 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
519 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
23 m2
Cena za m2
22 565 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Ciasna
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 47.15 m2
| 23 330 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Dzielna
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.15 m2
Cena za m2
23 330 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Dzielna
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 24 468 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
24 468 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
1 095 000 PLN
2 pokoje
| 55.80 m2
| 19 624 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Stawki
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.80 m2
Cena za m2
19 624 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Stawki
900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.80 m2
Cena za m2
23 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Orla
9 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
138 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Chmielna
764 000 PLN
2 pokoje
| 38.24 m2
| 19 979 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
764 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.24 m2
Cena za m2
19 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
999 000 PLN
2 pokoje
| 50.90 m2
| 19 627 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Nowe Miasto ul. Sapieżyńska
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
19 627 PLN
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.25 m2
Cena za m2
41 636 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul.
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Polna
478 800 PLN
1 pokoje
| 22.80 m2
| 21 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Okrąg
478 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22.80 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Okrąg
1 490 000 PLN
2 pokoje
| 58.90 m2
| 25 297 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Tamka
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.90 m2
Cena za m2
25 297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Tamka
780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
18 571 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Okrąg
784 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.90 m2
Cena za m2
21 271 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Śliska
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Dobra
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Bracka
2 995 000 PLN
4 pokoje
| 144 m2
| 20 799 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego
2 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
20 799 PLN
2 995 000 PLN
4 pokoje
| 144 m2
| 20 799 PLN/m2
2 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
20 799 PLN
3 700 000 PLN
3 pokoje
| 126 m2
| 29 365 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna