Mieszkanie na sprzedaż: Bemowo
1 250 000 PLN
4 pokoje
| 87.90 m2
| 14 221 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.90 m2
Cena za m2
14 221 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta
660 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 12 692 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Fort Bema ul. Mieczysława Wolfkego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
12 692 PLN
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 182 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.51 m2
Cena za m2
17 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
13 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
74.30 m2
Cena za m2
14 805 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Rozłogi
1 499 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.10 m2
Cena za m2
13 262 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 295 900 PLN
3 pokoje
| 100 m2
| 12 959 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
1 295 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
12 959 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
19 737 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo
3 220 000 PLN
5 pokoje
| 135.61 m2
| 23 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa
3 220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
135.61 m2
Cena za m2
23 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.36 m2
Cena za m2
16 167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Sternicza
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.44 m2
Cena za m2
17 857 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Pirenejska
739 000 PLN
3 pokoje
| 52 m2
| 14 212 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. mjr. Henryka Sucharskiego
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
14 212 PLN
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Krzyżówki
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.53 m2
Cena za m2
21 380 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
865 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.73 m2
Cena za m2
12 059 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Anieli Krzywoń
945 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.10 m2
Cena za m2
14 516 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Karabeli
1 178 894 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.86 m2
Cena za m2
17 900 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Narwik
1 230 000 PLN
3 pokoje
| 77.16 m2
| 15 941 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.16 m2
Cena za m2
15 941 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Antoniego Kocjana
830 000 PLN
2 pokoje
| 41.55 m2
| 19 976 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Drogomilska
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.55 m2
Cena za m2
19 976 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Drogomilska
656 750 PLN
1 pokoje
| 35.50 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
656 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.50 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
1 850 000 PLN
4 pokoje
| 85.59 m2
| 21 615 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
1 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.59 m2
Cena za m2
21 615 PLN
735 000 PLN
3 pokoje
| 52.50 m2
| 14 000 PLN/m2
735 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.50 m2
Cena za m2
14 000 PLN
Szukasz Mieszkania własnych czterech kątów, posiadłości, gruntu czy lokalu usługowego do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i przystępne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga szybko wyszukać najbardziej pasujące ogłoszenia mieszkań, posiadłości, gruntu pod zabudowę, lokalu na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o błyskawiczny i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Powierzchnie usługowe na sprzedaż lub do wynajęcia dobra jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym mieszkaniu, obiekcie mieszkalnym, kawałku ziemi, na naszym portalu na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Z usług agencji korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o różnorodnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na klientów: obejrzyj oferty nieruchomości i zadzwoń do nas, a doradzimy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie sprawy związane z kupnem lub wynajmem.
Skontaktuj się z nami !