Mieszkanie na sprzedaż: Bielany
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
15 867 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.60 m2
Cena za m2
19 395 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
1 429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89.40 m2
Cena za m2
15 984 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Heroldów
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.30 m2
Cena za m2
12 689 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
12 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pabla Nerudy
570 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
1 188 000 PLN
4 pokoje
| 74.30 m2
| 15 989 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont-Ruda ul. Klaudyny
1 188 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.30 m2
Cena za m2
15 989 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont-Ruda ul. Klaudyny
649 000 PLN
2 pokoje
| 42.27 m2
| 15 354 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany al. Aleja Władysława Reymonta
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.27 m2
Cena za m2
15 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany al. Aleja Władysława Reymonta
859 000 PLN
3 pokoje
| 50.70 m2
| 16 943 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Williama Szekspira
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
16 943 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Williama Szekspira
825 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 13 095 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Chomiczówka ul. Wojciecha Bogusławskiego
825 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
13 095 PLN
740 000 PLN
3 pokoje
| 55.50 m2
| 13 333 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Piaski ul. Władysława Broniewskiego
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
13 333 PLN
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.78 m2
Cena za m2
20 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wólczyńska
738 000 PLN
3 pokoje
| 56.80 m2
| 12 993 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
12 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej
714 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.30 m2
Cena za m2
14 483 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Przy Agorze
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
11 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Klaudyny
2 250 000 PLN
4 pokoje
| 148.96 m2
| 15 105 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Hieroglif
2 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.96 m2
Cena za m2
15 105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Hieroglif
955 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.01 m2
Cena za m2
18 015 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
890 000 PLN
2 pokoje
| 41.78 m2
| 21 302 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Chomiczówka ul. Księżycowa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.78 m2
Cena za m2
21 302 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Chomiczówka ul. Księżycowa
889 000 PLN
3 pokoje
| 51.28 m2
| 17 336 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Władysława Broniewskiego
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.28 m2
Cena za m2
17 336 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Władysława Broniewskiego
580 000 PLN
2 pokoje
| 30.90 m2
| 18 770 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wólka Węglowa ul. Wólczyńska
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.90 m2
Cena za m2
18 770 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wólka Węglowa ul. Wólczyńska
575 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.78 m2
Cena za m2
14 827 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Marymoncka
620 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
12 917 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Szubińska
2 426 870 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
91.58 m2
Cena za m2
26 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Gdańska
Szukasz Działka własnych czterech kątów, domu, gruntu czy lokalu usługowego do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i najlepsze ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odszukać najbardziej warte uwagi propozycje lokali mieszkalnych, domu, działki, lokalu usługowego do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi eksperci zadbają o sprawny i nieskomplikowany przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe do sprzedania lub do wynajęcia godna uwagi jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim własnym kącie, domu, ogródku działkowym, na naszym portalu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, domami do nabycia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnorodnym powierzchni i ulokowaniu czekają na zainteresowanych: sprawdź informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a wesprzemy cię w wyborze i załatwimy wszystkie formalności związane z przeniesieniem własności lub wynajmem.
Skontaktuj się z nami !