Mieszkanie na sprzedaż: Ochota
449 000 PLN
1 pokoje
| 26.90 m2
| 16 691 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Walentego Skorochód-Majewskiego
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.90 m2
Cena za m2
16 691 PLN
1 190 000 PLN
3 pokoje
| 78.80 m2
| 15 102 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.80 m2
Cena za m2
15 102 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
3 300 000 PLN
6 pokoje
| 205.90 m2
| 16 027 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
205.90 m2
Cena za m2
16 027 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
880 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 18 605 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
18 605 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
19 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
934 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
16 982
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota
795 000 PLN
2 pokoje
| 44.66 m2
| 17 801 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.66 m2
Cena za m2
17 801 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.50 m2
Cena za m2
27 136 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Barska
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.25 m2
Cena za m2
24 660 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Raszyńska
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.97 m2
Cena za m2
16 132 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Urbanistów
1 949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
22 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowowiejska
990 000 PLN
2 pokoje
| 54.91 m2
| 18 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.91 m2
Cena za m2
18 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
2 312 500 PLN
5 pokoje
| 125 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
861 000 PLN
3 pokoje
| 66.29 m2
| 12 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
861 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.29 m2
Cena za m2
12 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
660 000 PLN
2 pokoje
| 35.04 m2
| 18 836 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Władysława Korotyńskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.04 m2
Cena za m2
18 836 PLN
1 440 000 PLN
3 pokoje
| 81.10 m2
| 17 756 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
17 756 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 22 603 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
22 603 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 300 000 PLN
3 pokoje
| 73.30 m2
| 17 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.30 m2
Cena za m2
17 735 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Grójecka
1 199 000 PLN
4 pokoje
| 104 m2
| 11 529 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 529 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
869 000 PLN
2 pokoje
| 48.30 m2
| 17 992 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.30 m2
Cena za m2
17 992 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
610 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 16 053 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 053 PLN
999 999 PLN
2 pokoje
| 47.36 m2
| 21 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.36 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
1 430 000 PLN
3 pokoje
| 73.50 m2
| 19 456 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy powierzchni biurowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i atrakcyjne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odnaleźć najbardziej pasujące oferty lokali mieszkalnych, budynku mieszkalnego, terenu przemysłowego, powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o sprawny i przyjemny przebieg każdej umowy
Mieszkania, Domy, Posesje, Lokale w sprzedaży lub do wynajęcia najlepsza jakość w dobrej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym mieszkaniu, budynku, terenie, na naszej stronie bez wątpienia odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami do kupienia, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różniącym się metrażu i ulokowaniu czekają na nabywców: obejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie procedury związane z zakupem lub wynajmem.
Zadzwoń do nas !