Mieszkanie na sprzedaż: Ochota
3 300 000 PLN
6 pokoje
| 205.90 m2
| 16 027 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
205.90 m2
Cena za m2
16 027 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
915 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 19 345 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
915 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
19 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
19 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
934 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
16 982
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota
795 000 PLN
2 pokoje
| 44.66 m2
| 17 801 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.66 m2
Cena za m2
17 801 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.50 m2
Cena za m2
27 136 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Barska
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.25 m2
Cena za m2
24 660 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Raszyńska
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.97 m2
Cena za m2
16 132 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Urbanistów
1 949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
22 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowowiejska
990 000 PLN
2 pokoje
| 54.91 m2
| 18 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.91 m2
Cena za m2
18 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
2 312 500 PLN
5 pokoje
| 125 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
861 000 PLN
3 pokoje
| 66.29 m2
| 12 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
861 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.29 m2
Cena za m2
12 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
660 000 PLN
2 pokoje
| 35.04 m2
| 18 836 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Władysława Korotyńskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.04 m2
Cena za m2
18 836 PLN
1 440 000 PLN
3 pokoje
| 81.10 m2
| 17 756 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
17 756 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 22 603 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
22 603 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 300 000 PLN
3 pokoje
| 73.30 m2
| 17 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.30 m2
Cena za m2
17 735 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Grójecka
1 199 000 PLN
4 pokoje
| 104 m2
| 11 529 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 529 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
869 000 PLN
2 pokoje
| 48.30 m2
| 17 992 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.30 m2
Cena za m2
17 992 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
610 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 16 053 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 053 PLN
2 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125.35 m2
Cena za m2
17 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
999 999 PLN
2 pokoje
| 47.36 m2
| 21 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.36 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
1 430 000 PLN
3 pokoje
| 73.50 m2
| 19 456 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.50 m2
Cena za m2
19 456 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
2 300 000 PLN
4 pokoje
| 114.34 m2
| 20 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleja Niepodległości
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy pomieszczenia do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się ze stroną internetową ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej interesujące ogłoszenia mieszkań, budynku mieszkalnego, terenu, lokalu do nabycia lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o błyskawiczny i nieskomplikowany przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe w sprzedaży lub do wynajęcia wysoka jakość w niewielkiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim lokalu mieszkalnym, budynku, terenie działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości bez wątpienia odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej firm dysponujących lokalami mieszkalnymi, nieruchomościami do nabycia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o zróżnicowanym powierzchni i usytuowaniu czekają na chętnych: prześledź ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszym ekspertem, a wesprzemy cię w wyborze i załatwimy wszystkie formalności związane z zakupem lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !