Mieszkanie na sprzedaż: Ochota
2 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125.35 m2
Cena za m2
17 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
449 000 PLN
1 pokoje
| 26.90 m2
| 16 691 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Walentego Skorochód-Majewskiego
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.90 m2
Cena za m2
16 691 PLN
1 190 000 PLN
3 pokoje
| 78.80 m2
| 15 102 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.80 m2
Cena za m2
15 102 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
3 300 000 PLN
6 pokoje
| 205.90 m2
| 16 027 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
205.90 m2
Cena za m2
16 027 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
880 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 18 605 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
18 605 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
19 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
934 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
16 982
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota
795 000 PLN
2 pokoje
| 44.66 m2
| 17 801 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.66 m2
Cena za m2
17 801 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.50 m2
Cena za m2
27 136 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Barska
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.25 m2
Cena za m2
24 660 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Raszyńska
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.97 m2
Cena za m2
16 132 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Urbanistów
1 949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
22 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowowiejska
990 000 PLN
2 pokoje
| 54.91 m2
| 18 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.91 m2
Cena za m2
18 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
2 312 500 PLN
5 pokoje
| 125 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
861 000 PLN
3 pokoje
| 66.29 m2
| 12 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
861 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.29 m2
Cena za m2
12 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
660 000 PLN
2 pokoje
| 35.04 m2
| 18 836 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Władysława Korotyńskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.04 m2
Cena za m2
18 836 PLN
1 440 000 PLN
3 pokoje
| 81.10 m2
| 17 756 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
17 756 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 22 603 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
22 603 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 300 000 PLN
3 pokoje
| 73.30 m2
| 17 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.30 m2
Cena za m2
17 735 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Grójecka
1 199 000 PLN
4 pokoje
| 104 m2
| 11 529 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 529 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 16 053 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 053 PLN
999 999 PLN
2 pokoje
| 47.36 m2
| 21 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.36 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
1 430 000 PLN
3 pokoje
| 73.50 m2
| 19 456 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
Szukasz Działka nieruchomości, domu, gruntu pod zabudowę czy powierzchni biurowej do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i przystępne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie znaleźć najbardziej atrakcyjne propozycje lokali mieszkalnych, posiadłości, posesji,gruntu rolnego, lokalu usługowego na sprzedaż lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o ekspresowy i łatwy przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do sprzedania lub na wynajem godna uwagi jakość w przystępnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym lokum, obiekcie mieszkalnym, ogródku działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości bez wątpienia odkryjesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami na sprzedaż, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o różnym powierzchni i umiejscowieniu czekają na chętnych: obejrzyj informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszym ekspertem, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie zagadnienia związane ze sprzedażą lub wynajmem.
Skontaktuj się z nami !