Mieszkanie na sprzedaż: Ochota
449 000 PLN
1 pokoje
| 26.90 m2
| 16 691 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Walentego Skorochód-Majewskiego
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.90 m2
Cena za m2
16 691 PLN
1 190 000 PLN
3 pokoje
| 78.80 m2
| 15 102 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.80 m2
Cena za m2
15 102 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
3 300 000 PLN
6 pokoje
| 205.90 m2
| 16 027 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
205.90 m2
Cena za m2
16 027 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
880 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 18 605 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
18 605 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
19 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
934 000
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
16 982
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota
795 000 PLN
2 pokoje
| 44.66 m2
| 17 801 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.66 m2
Cena za m2
17 801 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Dickensa
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.50 m2
Cena za m2
27 136 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Barska
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.25 m2
Cena za m2
24 660 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Raszyńska
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.97 m2
Cena za m2
16 132 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Urbanistów
1 949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
22 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowowiejska
990 000 PLN
2 pokoje
| 54.91 m2
| 18 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.91 m2
Cena za m2
18 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
2 312 500 PLN
5 pokoje
| 125 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
861 000 PLN
3 pokoje
| 66.29 m2
| 12 988 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
861 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.29 m2
Cena za m2
12 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
660 000 PLN
2 pokoje
| 35.04 m2
| 18 836 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Władysława Korotyńskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.04 m2
Cena za m2
18 836 PLN
1 440 000 PLN
3 pokoje
| 81.10 m2
| 17 756 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
17 756 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 22 603 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
22 603 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Koszykowa
1 300 000 PLN
3 pokoje
| 73.30 m2
| 17 735 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.30 m2
Cena za m2
17 735 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Grójecka
1 199 000 PLN
4 pokoje
| 104 m2
| 11 529 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 529 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
869 000 PLN
2 pokoje
| 48.30 m2
| 17 992 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
869 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.30 m2
Cena za m2
17 992 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza
610 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 16 053 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota al. Aleje Jerozolimskie
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 053 PLN
999 999 PLN
2 pokoje
| 47.36 m2
| 21 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.36 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
1 430 000 PLN
3 pokoje
| 73.50 m2
| 19 456 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Zadumana
Szukasz Mieszkania nieruchomości, domu, działki czy powierzchni biurowej do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i atrakcyjne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko odkryć najbardziej pasujące propozycje lokali mieszkalnych, domu, gruntu pod zabudowę, pomieszczenia do kupienia lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o szybki i nieskomplikowany przebieg każdej umowy
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale do sprzedania lub na wynajem najlepsza jakość w przystępnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim lokalu mieszkalnym, domu, terenie działkowym, na naszym portalu bez wątpienia odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różniącym się powierzchni i ulokowaniu czekają na nabywców: sprawdź ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z nami, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie formalności związane z zakupem lub najmem.
Skontaktuj się z nami !