Oferty:
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.70 m2
Cena za m2
18 847 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Środkowa
459 500 PLN
1 pokoje
| 31.46 m2
| 14 606 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jeleniogórska
459 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.46 m2
Cena za m2
14 606 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jeleniogórska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.80 m2
Cena za m2
19 550 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Smocza
255 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
39.70 m2
Cena za m2
6 423 PLN
MAŁOPOLSKIE olkuski ul. 29 Listopada
516 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
8 608 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Bitwy pod Monte Cassino
516 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61 m2
Cena za m2
8 467 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Bitwy pod Monte Cassino
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.91 m2
Cena za m2
10 746 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Czeremchowa
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
14 559 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki ul. Wrzosowa
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80.90 m2
Cena za m2
8 888 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Teofilów ul. Aleksandrowska
373 360 PLN
3 pokoje
| 47.30 m2
| 7 893 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Dąbrowa ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego
373 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
7 893 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Dąbrowa ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.65 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Błażeja
535 000 PLN
2 pokoje
| 43.92 m2
| 12 181 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Izaaka Newtona
535 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.92 m2
Cena za m2
12 181 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Izaaka Newtona
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
12 482 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. 3 Maja
150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.10 m2
Cena za m2
4 155 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Piotra Woźniaka
269 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.86 m2
Cena za m2
6 012 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Traktorowa
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.89 m2
Cena za m2
12 369 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Tęczowa
225 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
3 820 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki
599 000 PLN
3 pokoje
| 53.40 m2
| 11 217 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.40 m2
Cena za m2
11 217 PLN
730 000 PLN
3 pokoje
| 54.36 m2
| 13 429 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bolesława Limanowskiego
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.36 m2
Cena za m2
13 429 PLN
675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
13 235 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Wiewiórcza
1 171 000 PLN
5 pokoje
| 117.34 m2
| 9 980 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Strumykowa
1 171 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
117.34 m2
Cena za m2
9 980 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Strumykowa
913 000 PLN
5 pokoje
| 130.37 m2
| 7 003 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Juliusza Słowackiego
913 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130.37 m2
Cena za m2
7 003 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Juliusza Słowackiego
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.25 m2
Cena za m2
22 707 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Freta
251 000 PLN
2 pokoje
| 37.30 m2
| 6 729 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. gen. Henryka le Ronda