Oferty:
625 000 PLN
1 pokoje
| 26.40 m2
| 23 674 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mordechaja Anielewicza
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.40 m2
Cena za m2
23 674 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mordechaja Anielewicza
340 000 PLN
3 pokoje
| 57 m2
| 5 965 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
5 965 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
39.57 m2
Cena za m2
38 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Centaura
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.60 m2
Cena za m2
12 681 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Klaudyny Potockiej
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
8 108 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. Łużycka
312 000 PLN
2 pokoje
| 30 m2
| 10 400 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Gabriela Narutowicza
312 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
10 400 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Gabriela Narutowicza
699 000 PLN
2 pokoje
| 29.50 m2
| 23 695 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Giordana Bruna
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.50 m2
Cena za m2
23 695 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Giordana Bruna
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Lipowa
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
13 022 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Strzałowa
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.50 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Lipowa
1 499 000 PLN
4 pokoje
| 97.31 m2
| 15 404 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Włodzimierza Majakowskiego
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
97.31 m2
Cena za m2
15 404 PLN
1 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wołoska
289 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
41.01 m2
Cena za m2
7 047 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński ul. Gdańska
855 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.40 m2
Cena za m2
12 500 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Duchacka ul. Gołaśka
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Janusza Meissnera
1 440 000 PLN
3 pokoje
| 81.10 m2
| 17 756 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
17 756 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 399 000 PLN
3 pokoje
| 71.40 m2
| 19 594 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.40 m2
Cena za m2
19 594 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
825 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 13 095 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Chomiczówka ul. Wojciecha Bogusławskiego
825 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
13 095 PLN
1 413 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.88 m2
Cena za m2
23 998 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Grzegórzki ul. Mogilska
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
185 m2
Cena za m2
3 130 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Grunwaldzka
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.20 m2
Cena za m2
36 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Biskupińska
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.01 m2
Cena za m2
19 792 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Zielona
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
19 800 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka