Oferty:
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
6 760 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.
505 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
19.83 m2
Cena za m2
25 466 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Kalwaryjska
580 000 PLN
2 pokoje
| 45.86 m2
| 12 647 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Hugona Kołłątaja
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.86 m2
Cena za m2
12 647 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Hugona Kołłątaja
839 000 PLN
3 pokoje
| 63.30 m2
| 13 254 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Widawska
839 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.30 m2
Cena za m2
13 254 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko ul. Widawska
587 999 PLN
2 pokoje
| 39.07 m2
| 15 050 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław ul. Antoniego Słonimskiego
587 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.07 m2
Cena za m2
15 050 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław ul. Antoniego Słonimskiego
265 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40.48 m2
Cena za m2
6 546 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.23 m2
Cena za m2
20 754 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
1 400 000 PLN
2 pokoje
| 50.40 m2
| 27 778 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sułkowicka
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.40 m2
Cena za m2
27 778 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sułkowicka
1 100 000 PLN
2 pokoje
| 39.12 m2
| 28 119 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Powązki ul. Zygmunta Hübnera
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.12 m2
Cena za m2
28 119 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Powązki ul. Zygmunta Hübnera
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.52 m2
Cena za m2
16 069 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Szkolna
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
8 370 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Drewnicka
826 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.70 m2
Cena za m2
10 500 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Pszczelińska
453 125 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.25 m2
Cena za m2
12 500 PLN
ŁÓDZKIE Skierniewice ul. Prymasowska
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.71 m2
Cena za m2
22 375 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Obozowa
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Poznańska
695 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.32 m2
Cena za m2
22 922 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa al. Aleje Jerozolimskie
380 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 7 600 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE turecki ul. Księdza Dominika Jędrzejewskiego
380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
7 600 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki ul. Księdza Dominika Jędrzejewskiego
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.85 m2
Cena za m2
11 395 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Galileusza
997 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.32 m2
Cena za m2
20 215 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Sarmacka
3 200 PLN
3 pokoje
| 64.50 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kazimierza Kuratowskiego
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.50 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kazimierza Kuratowskiego
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
46 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąb ul. Johna Baildona
1 190 000 PLN
3 pokoje
| 85.86 m2
| 13 860 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Kazimierza Wielkiego
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85.86 m2
Cena za m2
13 860 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Kazimierza Wielkiego
2 080 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
19 623 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Ekologiczna