Oferty:
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
14 872 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Elbląska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.74 m2
Cena za m2
14 955 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Czeladnicza
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.20 m2
Cena za m2
13 278 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Ułańska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.06 m2
Cena za m2
73 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olsza ul. Śliczna
520 000 PLN
3 pokoje
| 61.12 m2
| 8 508 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Aleja T. Kościuszki
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.12 m2
Cena za m2
8 508 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Aleja T. Kościuszki
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
9 271 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Krokusowa
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.70 m2
Cena za m2
18 170 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Młynarska
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.42 m2
Cena za m2
8 537 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
889 000 PLN
3 pokoje
| 51.28 m2
| 17 336 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Władysława Broniewskiego
889 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.28 m2
Cena za m2
17 336 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Władysława Broniewskiego
1 150 000 PLN
4 pokoje
| 80.76 m2
| 14 240 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka ul. Starołęcka
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80.76 m2
Cena za m2
14 240 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka ul. Starołęcka
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.64 m2
Cena za m2
14 355 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Pszczyńska
405 000 PLN
1 pokoje
| 24 m2
| 16 875 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Śniardwy
405 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
16 875 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Śniardwy
916 395 PLN
3 pokoje
| 46.05 m2
| 19 900 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
916 395 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.05 m2
Cena za m2
19 900 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
6 842 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie al. 1 Maja
2 450 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
53 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90.23 m2
Cena za m2
5 874 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska
2 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125.35 m2
Cena za m2
17 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
1 700 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 18 085 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Międzynarodowa
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
18 085 PLN
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
17 174 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Geodezyjna
1 199 631 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74.79 m2
Cena za m2
16 040 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Santocka
1 199 631 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.79 m2
Cena za m2
16 040 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Santocka
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.65 m2
Cena za m2
11 805 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Zamkowa
569 760 PLN
3 pokoje
| 68 m2
| 8 379 PLN/m2
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Broniewskiego
569 760 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
8 379 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Broniewskiego