Oferty:
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
2 286 PLN
PODKARPACKIE stalowowolski
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.10 m2
Cena za m2
8 700 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Spółdzielcza
1 055 431 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.26 m2
Cena za m2
25 580 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Środkowa
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
17 087 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański Grapa ul. Grapa
799 000 PLN
3 pokoje
| 67.59 m2
| 11 821 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Jagodno ul. Franza Petera Schuberta
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.59 m2
Cena za m2
11 821 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Jagodno ul. Franza Petera Schuberta
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.36 m2
Cena za m2
12 859 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Zawady ul. Smolna
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.10 m2
Cena za m2
6 334 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Szpitalna
774 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
21 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Platynowa
337 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
9 361 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice
1 096 200 PLN
2 pokoje
| 52.20 m2
| 21 000 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Loretańska
1 096 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.20 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Loretańska
1 345 000 PLN
3 pokoje
| 64.11 m2
| 20 980 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński ul. Sosnowy Las
1 345 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.11 m2
Cena za m2
20 980 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński ul. Sosnowy Las
267 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
31.40 m2
Cena za m2
8 503 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Bałuty ul. Kościelna
1 335 860 PLN
2 pokoje
| 39.29 m2
| 34 000 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Dolne Miasto ul. Kamienna Grobla
1 335 860 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.29 m2
Cena za m2
34 000 PLN
POMORSKIE Gdańsk Dolne Miasto ul. Kamienna Grobla
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.25 m2
Cena za m2
5 167 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Gustawa Morcinka
2 900 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Mariana Wyrzykowskiego
120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
36.90 m2
Cena za m2
3 252 PLN
WIELKOPOLSKIE Konin ul. Kaliska
874 800 PLN
2 pokoje
| 54 m2
| 16 200 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
874 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
16 200 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Szczęśliwicka
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Nowolipki
640 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.70 m2
Cena za m2
11 700 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Brochów ul. Bluszczowa
654 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
81.42 m2
Cena za m2
8 032 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Podchorążych
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
42.25 m2
Cena za m2
11 574 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Sowia
599 000 PLN
2 pokoje
| 56.80 m2
| 10 546 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Cypriana Norwida
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
10 546 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Cypriana Norwida
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
11 981 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Zwycięstwa