Oferty:
835 000 PLN
3 pokoje
| 60.70 m2
| 13 756 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
835 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.70 m2
Cena za m2
13 756 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
18 729 PLN
POMORSKIE Gdynia Mały Kack ul. Częstochowska
830 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.47 m2
Cena za m2
17 485 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Rozbrat
3 800 EUR
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
42 EUR
Avenida Republica de Argetina
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
81.94 m2
Cena za m2
7 567 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Adama Próchnika
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.15 m2
Cena za m2
7 818 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Kornela Makuszyńskiego
190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.87 m2
Cena za m2
5 780 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Włocławek ul. Żabia
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.53 m2
Cena za m2
54 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Mikołowska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29 m2
Cena za m2
18 966 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Towarowa
950 000 PLN
2 pokoje
| 43.70 m2
| 21 739 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Bertolta Brechta
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.70 m2
Cena za m2
21 739 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Bertolta Brechta
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.91 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Janowiecka
665 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.02 m2
Cena za m2
18 462 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Kłobucka
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
589 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.90 m2
Cena za m2
6 938 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała
1 027 011 PLN
4 pokoje
| 78.35 m2
| 13 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera
1 027 011 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.35 m2
Cena za m2
13 108 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera
380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.35 m2
Cena za m2
5 998 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Długa
945 500 PLN
3 pokoje
| 48.48 m2
| 19 503 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski ul. Hugo Kołłątaja
945 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.48 m2
Cena za m2
19 503 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski ul. Hugo Kołłątaja
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
12 231 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Polna
642 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
12 113 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Klonowa
260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.80 m2
Cena za m2
7 471 PLN
MAZOWIECKIE garwoliński ul. Romanówka
1 000 000 PLN
3 pokoje
| 72.26 m2
| 13 839 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Henryka Raabego
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.26 m2
Cena za m2
13 839 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Henryka Raabego
1 025 000 PLN
3 pokoje
| 48.09 m2
| 21 314 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Zabłocie ul. Tadeusza Romanowicza
1 025 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.09 m2
Cena za m2
21 314 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Zabłocie ul. Tadeusza Romanowicza
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
155 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska