Oferty:
2 670 080 PLN
2 pokoje
| 83.44 m2
| 32 000 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Dolne Miasto ul. Kamienna Grobla
2 670 080 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
83.44 m2
Cena za m2
32 000 PLN
POMORSKIE Gdańsk Dolne Miasto ul. Kamienna Grobla
799 900 PLN
2 pokoje
| 42.96 m2
| 18 620 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
799 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.96 m2
Cena za m2
18 620 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
99 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
3 960 PLN
WIELKOPOLSKIE Konin ul. Kaliska
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.70 m2
Cena za m2
23 548 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Chłodna
597 120 PLN
2 pokoje
| 37.32 m2
| 16 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Zdzisława Beksińskiego
597 120 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.32 m2
Cena za m2
16 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Zdzisława Beksińskiego
323 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
11 963 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Kosmonautów
876 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
192.39 m2
Cena za m2
4 553 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski ul. Wilcza
555 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.45 m2
Cena za m2
6 420 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Majątkowa
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
39.24 m2
Cena za m2
6 346 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Franciszkańska
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83 m2
Cena za m2
16 265 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Główna
539 000 PLN
2 pokoje
| 42.50 m2
| 12 682 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Piotra Wysockiego
539 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.50 m2
Cena za m2
12 682 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Piotra Wysockiego
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
58 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Ossolińskich
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.38 m2
Cena za m2
14 154 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Konik Polny
212 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.38 m2
Cena za m2
8 036 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Zamkowa
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
75.15 m2
Cena za m2
8 769 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Nad Potokiem
371 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
10 600 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Umińskiego
599 000 PLN
2 pokoje
| 41.23 m2
| 14 528 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Leśnych Skrzatów
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.23 m2
Cena za m2
14 528 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Leśnych Skrzatów
620 000 PLN
3 pokoje
| 66.70 m2
| 9 295 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Józsefa Antalla
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.70 m2
Cena za m2
9 295 PLN
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
55 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Sielec ul. Klimontowska
539 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
4 312 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Profilowa
4 500
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.30 m2
Cena za m2
80
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
379 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.63 m2
Cena za m2
6 155 PLN
ŁÓDZKIE tomaszowski
4 700 000 PLN
4 pokoje
| 145.18 m2
| 32 374 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont ul. Raduńska
4 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
145.18 m2
Cena za m2
32 374 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont ul. Raduńska