Oferty:
939 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
16 768 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Boernerowo
278 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.79 m2
Cena za m2
4 983 PLN
LUBUSKIE nowosolski ul. W. Witosa
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
11 755 PLN
POMORSKIE Gdynia Grabówek ul. Hugo Kołłątaja
609 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
16 026 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Krasiczyńska
2 800 PLN
2 pokoje
| 43 m2
| 65 PLN/m2
Mazowieckie Warszawski Zachodni Ożarów Mazowiecki Nadbrzeżna
2 800 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
65 PLN
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
15 875 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Święty Marcin
2 779 800 PLN
4 pokoje
| 100.25 m2
| 27 729 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Feliksa Nowowiejskiego
2 779 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100.25 m2
Cena za m2
27 729 PLN
2 400 PLN
1 pokoje
| 21 m2
| 124 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Śródmieście gen. Władysława Andersa
2 400 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
124 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście gen. Władysława Andersa
440 000 PLN
2 pokoje
| 44.01 m2
| 9 998 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Mikołaja Reja
440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.01 m2
Cena za m2
9 998 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Mikołaja Reja
930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.10 m2
Cena za m2
16 578 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Głębocka
668 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.30 m2
Cena za m2
14 746 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
279 000 PLN
2 pokoje
| 39.88 m2
| 6 996 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.88 m2
Cena za m2
6 996 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego
1 186 000 PLN
4 pokoje
| 64.40 m2
| 18 416 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Jana Kilińskiego
1 186 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64.40 m2
Cena za m2
18 416 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Jana Kilińskiego
364 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.57 m2
Cena za m2
8 771 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Klasztorna
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.50 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kielecka
299 000 PLN
2 pokoje
| 51.44 m2
| 5 813 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.44 m2
Cena za m2
5 813 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
1 585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
19 544 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Dolna
855 000 PLN
3 pokoje
| 61.20 m2
| 13 971 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Piekałkiewicza
855 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.20 m2
Cena za m2
13 971 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Piekałkiewicza
302 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
7 753 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski ul. Osmolińska
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
19 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bernardyńska
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
13 962 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Piotra Wysockiego
779 500 PLN
3 pokoje
| 47.27 m2
| 16 490 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa pl. Plac Przymierza
779 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.27 m2
Cena za m2
16 490 PLN
2 790 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 70 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Henryka Mikołaja Góreckiego