Oferty:
890 000 PLN
3 pokoje
| 57.06 m2
| 15 598 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.06 m2
Cena za m2
15 598 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.90 m2
Cena za m2
10 644 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winiary ul. Bonin
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.90 m2
Cena za m2
12 751 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Mylna
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
59 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Olsztyńska
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Wyspowa
5 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
104 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Radna
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.16 m2
Cena za m2
10 734 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Sielawy
689 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.40 m2
Cena za m2
9 517 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Zdrowie ul. Krakowska
428 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.98 m2
Cena za m2
7 655 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Brynowska
1 398 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
9 986 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Poczty Gdańskiej
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
7 858 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Spółdzielcza
2 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.90 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Europejska
4 100 000 PLN
4 pokoje
| 148.19 m2
| 27 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
4 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.19 m2
Cena za m2
27 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.76 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nalewki
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.60 m2
Cena za m2
10 545 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Turmoncka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
17 069 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Orna
565 000 PLN
2 pokoje
| 55.50 m2
| 10 180 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Franciszka Zabłockiego
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
10 180 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Franciszka Zabłockiego
540 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.70 m2
Cena za m2
10 865 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Klonowa
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.38 m2
Cena za m2
9 755 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Aleja 3 Maja
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
107 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Złota
749 000 PLN
3 pokoje
| 113 m2
| 6 628 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Księcia Józefa Poniatowskiego
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
113 m2
Cena za m2
6 628 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Księcia Józefa Poniatowskiego