Oferty:
639 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.41 m2
Cena za m2
7 395 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Główieniec ul. Sędziwoja
1 499 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.10 m2
Cena za m2
13 262 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
10 000 000 PLN
3 pokoje
| 188.32 m2
| 53 101 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Czarodziejska
10 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
188.32 m2
Cena za m2
53 101 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dębniki ul. Czarodziejska
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.59 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Panewniki ul. Panewnicka
629 000 PLN
2 pokoje
| 38.20 m2
| 16 466 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.20 m2
Cena za m2
16 466 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
619 000 PLN
2 pokoje
| 38.20 m2
| 16 204 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.20 m2
Cena za m2
16 204 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Aleja Niepodległości
330 000 PLN
1 pokoje
| 28.64 m2
| 11 522 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Sołacz ul. gen. Stanisława Maczka
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.64 m2
Cena za m2
11 522 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Sołacz ul. gen. Stanisława Maczka
1 650 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.60 m2
Cena za m2
52 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Traktorowa
836 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
97 m2
Cena za m2
8 619 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
1 645 000 PLN
4 pokoje
| 79.31 m2
| 20 741 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rycerstwa Polskiego
1 645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
79.31 m2
Cena za m2
20 741 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rycerstwa Polskiego
1 200 000 PLN
2 pokoje
| 54 m2
| 22 222 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
22 222 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
710 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
80.30 m2
Cena za m2
8 842 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Grochowe Łąki
5 500 PLN
3 pokoje
| 61.85 m2
| 89 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Stanisława Żółkiewskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.85 m2
Cena za m2
89 PLN
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
13.72 m2
Cena za m2
21 793 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Maurycego Mochnackiego
1 580 000 PLN
3 pokoje
| 63.80 m2
| 24 765 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Gryfa Pomorskiego
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
24 765 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Gryfa Pomorskiego
1 448 000 PLN
3 pokoje
| 58.83 m2
| 24 613 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
1 448 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.83 m2
Cena za m2
24 613 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
2 595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
99 m2
Cena za m2
26 212 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Parkowa
810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.66 m2
Cena za m2
11 972 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Józefa Piłsudskiego
699 000 PLN
1 pokoje
| 26.37 m2
| 26 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Francuska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.37 m2
Cena za m2
26 507 PLN
6 700 PLN
2 pokoje
| 93 m2
| 72 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego
6 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
93 m2
Cena za m2
72 PLN
890 000 PLN
3 pokoje
| 57.06 m2
| 15 598 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.06 m2
Cena za m2
15 598 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga ul. Władysława Skoczylasa