Oferty:
1 800 000 PLN
4 pokoje
| 90.78 m2
| 19 828 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Bokserska
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90.78 m2
Cena za m2
19 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Bokserska
1 094 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.31 m2
Cena za m2
20 157 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa
829 000 PLN
2 pokoje
| 43 m2
| 19 279 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Wiktoryn ul. Popularna
829 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
19 279 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Wiktoryn ul. Popularna
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
12 182 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Gajowa
750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
75 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. ks. Franciszka Ścigały
699 000 PLN
3 pokoje
| 64.20 m2
| 10 888 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Nowowiejska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.20 m2
Cena za m2
10 888 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Nowowiejska
850 000 PLN
3 pokoje
| 58.04 m2
| 14 645 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Janusza Meissnera
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.04 m2
Cena za m2
14 645 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Janusza Meissnera
1 499 000 PLN
2 pokoje
| 50.98 m2
| 29 404 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Śródmieście ul. Grzegórzecka
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.98 m2
Cena za m2
29 404 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Śródmieście ul. Grzegórzecka
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.72 m2
Cena za m2
20 096 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Zabłocie ul. Ślusarska
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.79 m2
Cena za m2
12 927 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Narcyzów
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.40 m2
Cena za m2
13 102 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Sieradzka
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łabiszyńska
3 300 000 PLN
6 pokoje
| 205.90 m2
| 16 027 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
205.90 m2
Cena za m2
16 027 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Rakowiec ul. Racławicka
696 876 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.11 m2
Cena za m2
10 870 PLN
ŚLĄSKIE bielski ul. Plenerowa
249 000 PLN
2 pokoje
| 53.27 m2
| 4 674 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Klimontów ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.27 m2
Cena za m2
4 674 PLN
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
42 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Kanarkowa
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.70 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
499 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.99 m2
Cena za m2
7 938 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Bursztynowa
1 250 000 PLN
4 pokoje
| 87.90 m2
| 14 221 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.90 m2
Cena za m2
14 221 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.53 m2
Cena za m2
9 911 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Gen. Stanisława Maczka
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
14 297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Przy Agorze
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
19 175 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Olchowa