Oferty:
895 000 PLN
3 pokoje
| 56.65 m2
| 15 799 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Cieszyńska
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.65 m2
Cena za m2
15 799 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Cieszyńska
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.95 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
27 384 PLN
POMORSKIE Gdynia Kolibki ul. Bernadowska
2 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Kijowska
1 459 000 PLN
3 pokoje
| 91.57 m2
| 15 933 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Puławska
1 459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
91.57 m2
Cena za m2
15 933 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Puławska
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.93 m2
Cena za m2
16 697 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Powsińska
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
14 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Obozowa
1 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.70 m2
Cena za m2
40 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka pl. Plac Grunwaldzki
415 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
7 411 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Gdańska
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.50 m2
Cena za m2
10 393 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Wróbli
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.20 m2
Cena za m2
7 100 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. 10 Lutego
409 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.73 m2
Cena za m2
7 757 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Bolesława Limanowskiego
315 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
5 676 PLN
MAZOWIECKIE siedlecki
5 745 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Marina Mokotów
649 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.96 m2
Cena za m2
13 839 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Wiosny Ludów
1 850 000 PLN
4 pokoje
| 124.88 m2
| 14 814 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana
1 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
124.88 m2
Cena za m2
14 814 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana
335 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
6 979 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Artura Grottgera
499 000 PLN
4 pokoje
| 59.80 m2
| 8 344 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Podgrodzie ul. Jarosława Iwaszkiewicza
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
59.80 m2
Cena za m2
8 344 PLN
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowolipki
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100.36 m2
Cena za m2
8 470 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna
4 300 000 PLN
4 pokoje
| 105.62 m2
| 40 712 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Janusza Kurtyki
4 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105.62 m2
Cena za m2
40 712 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Janusza Kurtyki
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.13 m2
Cena za m2
8 875 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jagodowa
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.37 m2
Cena za m2
8 574 PLN
OPOLSKIE brzeski ul. Wyspiańskiego