Oferty:
359 000 PLN
3 pokoje
| 64.18 m2
| 5 594 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Jana Sobieskiego
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.18 m2
Cena za m2
5 594 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Jana Sobieskiego
1 260 000 PLN
4 pokoje
| 95 m2
| 13 263 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza
1 260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
13 263 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza
3 220 000 PLN
5 pokoje
| 135.61 m2
| 23 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa
3 220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
135.61 m2
Cena za m2
23 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.36 m2
Cena za m2
16 167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Sternicza
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68.50 m2
Cena za m2
14 307 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Czerwonych Maków
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
12 225 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Żuromińska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Chodecka
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
13 666 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Czapla
1 920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.20 m2
Cena za m2
29 448 PLN
POMORSKIE pucki ul. Wojska Polskiego
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.92 m2
Cena za m2
5 780 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Czysta
3 161 600 PLN
4 pokoje
| 166.40 m2
| 19 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego
3 161 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.40 m2
Cena za m2
19 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego
3 200 PLN
3 pokoje
| 62.48 m2
| 51 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Augustyna Kordeckiego
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.48 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Augustyna Kordeckiego
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.44 m2
Cena za m2
17 857 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Pirenejska
990 000 PLN
2 pokoje
| 54.91 m2
| 18 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.91 m2
Cena za m2
18 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Grójecka
395 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.98 m2
Cena za m2
8 591 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE Bydgoszcz ul. 3 Maja
365 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.54 m2
Cena za m2
7 082 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Jedności
513 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.45 m2
Cena za m2
16 847 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Skrajna
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
134.65 m2
Cena za m2
20 423 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Wiedeńska
669 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.18 m2
Cena za m2
11 700 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice
456 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
9 600 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Jagiellońskie
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.65 m2
Cena za m2
15 969 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Czynu Społecznego
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
88.07 m2
Cena za m2
13 058 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
3 270 000 PLN
5 pokoje
| 167.22 m2
| 19 555 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Berezyńska
3 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.22 m2
Cena za m2
19 555 PLN