Oferty:
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
48 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.91 m2
Cena za m2
19 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wiktorska
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mangalia
2 249 000 PLN
2 pokoje
| 83 m2
| 27 096 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Juliana Bartoszewicza
2 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
83 m2
Cena za m2
27 096 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Juliana Bartoszewicza
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
114 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mangalia
739 000 PLN
3 pokoje
| 46.50 m2
| 15 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
122.50 m2
Cena za m2
8 563 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Pasłęcka
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 116.50 m2
| 15 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
116.50 m2
Cena za m2
15 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
12 500 PLN
4 pokoje
| 104.30 m2
| 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
12 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.30 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
509 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.37 m2
Cena za m2
10 310 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała ul. Browarna
519 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
9 611 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce ul. Karczówkowska
739 000 PLN
3 pokoje
| 52 m2
| 14 212 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. mjr. Henryka Sucharskiego
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
14 212 PLN
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88 m2
Cena za m2
7 841 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Miedziana
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
17 541 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Nowolipki
380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.23 m2
Cena za m2
13 461 PLN
DOLNOŚLĄSKIE kłodzki ul. Na Skarpie
821 726 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.39 m2
Cena za m2
15 990 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński ul. Nadmorska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wilanowska
859 000 PLN
3 pokoje
| 68.13 m2
| 12 608 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Władysława Umińskiego
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.13 m2
Cena za m2
12 608 PLN
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
25 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz
1 350 000 PLN
4 pokoje
| 131 m2
| 10 305 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
10 305 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.92 m2
Cena za m2
5 754 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Łowiecka
250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
23.50 m2
Cena za m2
10 638 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Słoneczna
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
103 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Sołacz ul. Grudzieniec