Oferty:
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
6 167 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Szkolna
567 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.83 m2
Cena za m2
9 170 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Andrzeja Kmicica
605 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
66.70 m2
Cena za m2
9 070 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Srebrna
972 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88.42 m2
Cena za m2
10 999 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.30 m2
Cena za m2
13 644 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Zachodnia
4 997 000 PLN
2 pokoje
| 148.01 m2
| 33 761 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Stolarska
4 997 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
148.01 m2
Cena za m2
33 761 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Stolarska
578 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
12 042 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Lodowa
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.06 m2
Cena za m2
9 326 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Jana Onufrego Zagłoby
550 000 PLN
2 pokoje
| 52.60 m2
| 10 456 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Gądów Mały ul. Stefana Drzewieckiego
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
10 456 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Gądów Mały ul. Stefana Drzewieckiego
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
13 077 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Maślice ul. Maślicka
170 000 PLN
1 pokoje
| 20.33 m2
| 8 362 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Bysławska
170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20.33 m2
Cena za m2
8 362 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Bysławska
1 570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
13 083 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Osiedlowa
2 950 000 PLN
4 pokoje
| 122.70 m2
| 24 042 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
122.70 m2
Cena za m2
24 042 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleje Jerozolimskie
1 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
10 161 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Rusa
328 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.40 m2
Cena za m2
6 927 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Władysława Broniewskiego
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
14 000 PLN
ŚLĄSKIE Katowice ul. Adama Asnyka
790 000 PLN
4 pokoje
| 66.30 m2
| 11 916 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Feliksa Nowowiejskiego
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
66.30 m2
Cena za m2
11 916 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Feliksa Nowowiejskiego
1 485 000 PLN
3 pokoje
| 75.05 m2
| 19 787 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bobrowiecka
1 485 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.05 m2
Cena za m2
19 787 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bobrowiecka
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Krzyżówki
759 000 PLN
2 pokoje
| 40.51 m2
| 18 736 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Podskarbińska
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.51 m2
Cena za m2
18 736 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Podskarbińska
820 000 PLN
3 pokoje
| 85 m2
| 9 647 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Staszica
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
9 647 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Staszica
1 200 000 PLN
3 pokoje
| 49 m2
| 24 490 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Jana Matejki
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
24 490 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Jana Matejki
5 900 PLN
5 pokoje
| 108.52 m2
| 54 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów Stary Rembertów ul. Pielgrzymów