Oferty:
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 48.60 m2
| 25 720 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
25 720 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
10 000 PLN
3 pokoje
| 78 m2
| 128 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Czerniakowska
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
128 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Czerniakowska
595 000 PLN
1 pokoje
| 27.22 m2
| 21 859 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.22 m2
Cena za m2
21 859 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Jana Szymczaka
579 000 PLN
2 pokoje
| 29.66 m2
| 19 521 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Mistrzejowice ul. Powstańców
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.66 m2
Cena za m2
19 521 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Mistrzejowice ul. Powstańców
730 000 PLN
3 pokoje
| 75.28 m2
| 9 697 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Strzelecka
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.28 m2
Cena za m2
9 697 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Strzelecka
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.64 m2
Cena za m2
9 347 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Kosmonautów
480 000 PLN
2 pokoje
| 53.75 m2
| 8 930 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.75 m2
Cena za m2
8 930 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna
16 000 PLN
5 pokoje
| 130 m2
| 123 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Kazimierzowska
16 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
123 PLN
752 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
10 301 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Legionów
570 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
2 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
179.70 m2
Cena za m2
14 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
2 600 PLN
2 pokoje
| 44.69 m2
| 58 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Mariana Smoluchowskiego
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.69 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Mariana Smoluchowskiego
2 700 PLN
1 pokoje
| 35 m2
| 77 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Wileńska
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Wileńska
607 000 PLN
2 pokoje
| 36.47 m2
| 16 644 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Tadeusza Makowskiego
607 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.47 m2
Cena za m2
16 644 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Azory ul. Tadeusza Makowskiego
2 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
54 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Katowicka
940 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.81 m2
Cena za m2
21 957 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Fort Wola
764 000 PLN
2 pokoje
| 54.60 m2
| 13 993 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. rtm. Witolda Pileckiego
764 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.60 m2
Cena za m2
13 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. rtm. Witolda Pileckiego
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
14 412 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.44 m2
Cena za m2
54 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Smardzewska
519 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
23 m2
Cena za m2
22 565 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Ciasna
1 450 000 PLN
2 pokoje
| 79.27 m2
| 18 292 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
79.27 m2
Cena za m2
18 292 PLN
1 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
40 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Jagiellońska