Oferty:
2 200 000 PLN
5 pokoje
| 160 m2
| 13 750 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wilanowska
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
13 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wilanowska
847 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
6 515 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski ul. Bolesława Chrobrego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.50 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Lipowa
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.53 m2
Cena za m2
21 380 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.21 m2
Cena za m2
6 951 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Ruda Pabianicka ul. Przewodnia
865 000 PLN
3 pokoje
| 56.30 m2
| 15 364 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Na Zakolu Wisły
865 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.30 m2
Cena za m2
15 364 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Na Zakolu Wisły
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
16 086 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha
2 500 PLN
2 pokoje
| 41.43 m2
| 60 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. mjr. Henryka Sucharskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.43 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. mjr. Henryka Sucharskiego
1 196 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59.80 m2
Cena za m2
20 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Piastowskie
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.60 m2
Cena za m2
48 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Orzechowa
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Przejazd
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
73.40 m2
Cena za m2
13 351 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Sulmierzycka
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
133.98 m2
Cena za m2
12 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Długa
1 319 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.50 m2
Cena za m2
8 942 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów ul. Pancerna
6 999 PLN
4 pokoje
| 90 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
6 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
78 PLN
275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31.30 m2
Cena za m2
8 786 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Gąsawska
330 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.47 m2
Cena za m2
12 467 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Żeglarska
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.30 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Puławska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz
620 000 PLN
1 pokoje
| 32.10 m2
| 19 315 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.10 m2
Cena za m2
19 315 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
1 520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.37 m2
Cena za m2
16 456 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Mostowa
359 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
6 832 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Ignacego Paderewskiego