Oferty:
1 520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.37 m2
Cena za m2
16 456 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Mostowa
359 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
6 832 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Ignacego Paderewskiego
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
21 357 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Bruzdowa
609 000 PLN
3 pokoje
| 54.99 m2
| 11 075 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Augustyna Szamarzewskiego
609 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.99 m2
Cena za m2
11 075 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Augustyna Szamarzewskiego
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
12 593 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dolna Wilda ul. Malinowa
240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
4 444 PLN
DOLNOŚLĄSKIE legnicki ul. Tadeusza Kościuszki
769 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.23 m2
Cena za m2
12 559 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Smardzewska
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.79 m2
Cena za m2
14 093 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Zapustna
698 360 PLN
3 pokoje
| 66.52 m2
| 10 499 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
698 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.52 m2
Cena za m2
10 499 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
429 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.20 m2
Cena za m2
8 071 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.49 m2
Cena za m2
10 214 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Gwiazdy Polarnej
1 188 000 PLN
4 pokoje
| 74.30 m2
| 15 989 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont-Ruda ul. Klaudyny
1 188 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.30 m2
Cena za m2
15 989 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Marymont-Ruda ul. Klaudyny
1 195 000 PLN
3 pokoje
| 65.74 m2
| 18 178 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Bukowińska
1 195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.74 m2
Cena za m2
18 178 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Bukowińska
665 000 PLN
1 pokoje
| 34.71 m2
| 19 159 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe al. Aleja Jerzego Waszyngtona
665 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.71 m2
Cena za m2
19 159 PLN
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 47.15 m2
| 23 330 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Dzielna
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.15 m2
Cena za m2
23 330 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Dzielna
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 24 468 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
24 468 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31.30 m2
Cena za m2
8 786 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Gąsawska
1 060 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
14 930 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Wrocławska
1 429 000 PLN
4 pokoje
| 94 m2
| 15 202 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. ks. Jana Pawła Siega
1 429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
15 202 PLN
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. ks. Jana Pawła Siega
339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.26 m2
Cena za m2
6 745 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Radomska
559 900 PLN
2 pokoje
| 41.47 m2
| 13 501 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. ks. Ignacego Skorupki
559 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.47 m2
Cena za m2
13 501 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. ks. Ignacego Skorupki
763 230 PLN
3 pokoje
| 61.80 m2
| 12 350 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. ks. Ignacego Skorupki
763 230 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.80 m2
Cena za m2
12 350 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. ks. Ignacego Skorupki
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
7 111 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE Kielce ul. Stefana Okrzei