Oferty:
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.74 m2
Cena za m2
74 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Błażeja
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
199.30 m2
Cena za m2
7 275 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Naramowicka
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Poznańska
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89 m2
Cena za m2
12 921 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jeżycka
790 000 PLN
3 pokoje
| 55 m2
| 14 364 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
14 364 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
1 700 PLN
1 pokoje
| 30 m2
| 57 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
57 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
13 469 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Jasielska
469 000 PLN
5 pokoje
| 53.19 m2
| 8 817 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Szarych Szeregów
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
53.19 m2
Cena za m2
8 817 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Podolany ul. Szarych Szeregów
2 000 000 PLN
4 pokoje
| 137 m2
| 14 599 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Bolesława Prusa
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
137 m2
Cena za m2
14 599 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Bolesława Prusa
599 000 PLN
3 pokoje
| 69.10 m2
| 8 669 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE poznański ul. ks. Ignacego Posadzego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
8 669 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. ks. Ignacego Posadzego
585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.47 m2
Cena za m2
9 074 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański os. Osiedle Kalinowe
890 000 PLN
1 pokoje
| 51.53 m2
| 17 271 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Spychalskiego
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
51.53 m2
Cena za m2
17 271 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Spychalskiego
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.88 m2
Cena za m2
15 960 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Hetmańska
970 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.93 m2
Cena za m2
12 289 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Łagiewnicka
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83 m2
Cena za m2
8 422 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jabłkowa
315 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
5 250 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.35 m2
Cena za m2
13 349 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Bułgarska
375 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.08 m2
Cena za m2
12 066 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Głogowska
1 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.10 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Górczyńska
680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
11 930 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Ząbkowicka
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61 m2
Cena za m2
38 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Kołobrzeska
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.44 m2
Cena za m2
5 301 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Zwycięstwa
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
11 581 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Ignacego Daszyńskiego