Oferty:
1 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.10 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Górczyńska
680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
11 930 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Ząbkowicka
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61 m2
Cena za m2
38 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Kołobrzeska
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.44 m2
Cena za m2
5 301 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Zwycięstwa
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
11 581 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Ignacego Daszyńskiego
290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.63 m2
Cena za m2
5 728 PLN
ŚLĄSKIE Świętochłowice ul. Solidarności
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
48 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Nikiszowiec ul. Szopienicka
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
64 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Raciborska
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.59 m2
Cena za m2
7 290 PLN
ŚLĄSKIE Katowice ul. ks. Franciszka Ścigały
380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.85 m2
Cena za m2
6 046 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Kołobrzeska
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.62 m2
Cena za m2
5 757 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Wysoka
343 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.97 m2
Cena za m2
5 455 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Białostocka
199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.40 m2
Cena za m2
5 182 PLN
ŚLĄSKIE Zabrze ul. ks. Konstantego Damrota
455 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.95 m2
Cena za m2
7 465 PLN
ŚLĄSKIE Jaworzno ul. Cegielniana
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
6 940 PLN
ŚLĄSKIE gliwicki ul. Dąbrowskiego
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.89 m2
Cena za m2
62 PLN
ŚLĄSKIE gliwicki ul. ks. Alojzego Koziełka
690 000 PLN
3 pokoje
| 44.90 m2
| 15 367 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
15 367 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.71 m2
Cena za m2
13 882 PLN
POMORSKIE Gdańsk Osowa ul. Marsa
4 200 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 70 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Budki Szczęśliwickie
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
70 PLN
890 000 PLN
2 pokoje
| 62.55 m2
| 14 229 PLN/m2
MAZOWIECKIE piaseczyński Grapa ul. Jana Sobieskiego
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.55 m2
Cena za m2
14 229 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Grapa ul. Jana Sobieskiego
655 000 PLN
2 pokoje
| 34 m2
| 19 265 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Marcina Flisa
655 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
19 265 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Marcina Flisa
1 485 000 PLN
3 pokoje
| 73.55 m2
| 20 190 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Budki Szczęśliwickie
1 485 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.55 m2
Cena za m2
20 190 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Budki Szczęśliwickie