Oferty:
2 285 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.91 m2
Cena za m2
21 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukowińska
520 000 PLN
1 pokoje
| 36.33 m2
| 14 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Światowida
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.33 m2
Cena za m2
14 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Światowida
1 535 000 PLN
2 pokoje
| 62.75 m2
| 24 462 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Inflancka
1 535 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.75 m2
Cena za m2
24 462 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Inflancka
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.59 m2
Cena za m2
13 385 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Krzyki ul. Przyjaźni
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
10 417 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Osiedlowa
1 467 000 PLN
4 pokoje
| 78.95 m2
| 18 581 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Świerzawska
1 467 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.95 m2
Cena za m2
18 581 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Świerzawska
1 499 000 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
499 000 PLN
3 pokoje
| 79.31 m2
| 6 292 PLN/m2
LUBUSKIE Gorzów Wielkopolski Górczyn ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79.31 m2
Cena za m2
6 292 PLN
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
19 025 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.52 m2
Cena za m2
10 107 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Wełnowiec ul. Jesionowa
3 800 PLN
2 pokoje
| 48.80 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.80 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
2 499 PLN
1 pokoje
| 32 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
78 PLN
320 000 PLN
1 pokoje
| 32 m2
| 10 000 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
10 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze
669 000 PLN
3 pokoje
| 64.70 m2
| 10 340 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
669 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
10 340 PLN
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
140 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
720 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.50 m2
Cena za m2
8 455 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
11 271 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
18 368 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Felicjanek
1 840 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
15 m2
Cena za m2
123 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Toruńska
255 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.83 m2
Cena za m2
4 827 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Staromiejska
195 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.79 m2
Cena za m2
3 015 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Jana Kilińskiego
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.54 m2
Cena za m2
54 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Forteczna